Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Dünya

ABD, İsrail, Erdoğan Flörtü

Ortadoğu üzerinde ABD ve İsrail'in maşası olan AKP hükümeti, Mavi Marmara özrünün ardından 9 şehidin kanı kurumadan nispet yaparcasına işbirliğini kat kat artırıyor.
Devamini Oku ›


Saldırılar çözüm sürecinde doğru yolda olduğumuzu gösteriyor

Başbakan Erdoğan, Kopenhag'daki temasları sırasında AK Parti Genel Merkezi ve Adalet Bakanlığını hedef alan saldırıları değerlendirdi.
Devamini Oku ›


İsrail askerleri Mescid-i Aksa'yı Bastı! Namaz Kılanlara Ateş açtı

İsrail askerleri Cuma namazının kılınmasından hemen sonra Mescid-i Aksa'nın avlusunu basarak cemaatin üzerine ateş açtı. En az 3 yaralı olduğu bildiriliyor. El Aksa camisinde Filistinliler…
Devamini Oku ›


GÜRCÜ GENÇ MÜSLÜMAN OLDU

Gürcistan'dan, turist olarak geldiği Rize'de, Müslümanların hayatından etkilenen Levani Vatsadze, Müslüman oldu. Gürcü genç, Müslüman olduktan sonra 'Osman' ismini aldı.
Devamini Oku ›


ÇARŞAFLI MÜSLÜMANA HAKARET ETTI, PARTIDEN KOVULDU

Çarşaflı Müslüman bir kadını çöp torbasına benzetince partiden atıldı
Devamini Oku ›


Said'i Nursi yasaklandı!

RUSYA'da Kaliningrad Mahkemesi, Said Nursi'nin 16 kitabını 'aşırı' olduğu gerekçesiyle sakıncalı bularak yasaklanmasına karar verdi.
Devamini Oku ›


İsrail askerleri Filistinlilerin evlerini yerle bir etti

Filistinlilerin, evin izinsiz yapılmadığını ispatlayan belgeleri göstermelerine rağmen İsrail askerleri yıkıma devam etti. Yıkıma direnen Filistinli aileden iki kişi gözaltına alındı.
Devamini Oku ›


Fransa'nın Mali saldırısının perde arkası

Prof. Dr. Ahmet Kavas, Fransa'nın 70 yıl sömürdüğü Afrika'da her an patlayacak suni haritalar bıraktığını belirterek, "Asıl sorun Mali'nin yer altı zenginlikleri. Fransa…
Devamini Oku ›


Mali'de işgalci güçler azgınlaştı

Savunma Bakanı, France 3 televizyon kanalına yaptığı açıklamada, Mali'ye gönderilecek asker sayısının daha önce belirtilen 2 bin 500 rakamını aşabileceğini bildirdi.
Devamini Oku ›