- Nurettin Mart'tan Belediye Başkanına Çağrı
- Kış Kapıda; Yalnız Bırakma
- Ellek Millet Bahçesi Otağı Ziyaretçilerini Bekliyor
- Ellek Belediye Başkanı Abbas Yeşildemir, hizmetlerine ara vermeden devam ediyor
- Osmaniye valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi
- Düziçi Belediye Başkanından Karne Şenliği
- Düziçi Kaymakamı Turgay İlhan, Düziçi ilçesine bağlı Köylere ziyarette bulundu
- Namaz ve Kerahat vakitleri
- Düziçi Belediyesi eski köprüyü yeniledi
Düziçi'nde Mısır 1,5 tl'den 50 kuruşa düştü
![](http://www.ellekhaber.com/modules/articles/thumbmaker.php?src=/modules/articles/dataimages/IMG_83E81C-46D6C0-38F813-C6BCFE-DF0374-4F4239.jpg&h=300&w=600)
Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde Çınar Altı kahvehanesinin hemen yanında her yıl aynı noktaya getirdiği mısırlarını vatandaşlara satmaya çalışan Ahmet Cuma; " Normalde Temmuz ayında satışa çıkması gereken Mısırların erken satışa sunmasının nedeni, erken ekim olduğunu" söyledi.
Marketlerin şu an 1 ve 1,5 arası bir fiyatla satışını yaptığı mısırları ben 50 krş. yaparak indirim yaptım dedi.
Düziçi bölgesinde işlenmiş mısırların haşlama ve közde 2 tl'ye satılmaktadır diyen Cuma; " Haftada yaklaşık 13-5 bin adet mısır satışı yapmaktayım" dedi.
YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.