Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Ellek Haber'in Pemiller Haberinden sonra Recep Soy mahalleyi ziyaret etti

21 February 2017 00:42 Kategori Güncel Haberler

Osmaniye'ye bağlı Ellek Kasabasında geçtiğimiz günlerde "Pemiller mahallesine üvey evlat muamelesi mi?" haberinden sonra Ellek belediye başkanı Recep Soy, pemiller mahallesini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinledi.

Gelecek adına pek ümitli olmayan mahalle sakinleri, her ne kadar dertlerini belediye başkanına anlatsa da, yaklaşan seçimlerden dolayı olmayacağını söyleyen ve  Ellek Haber'e bir açıklama da bulunan (NT) isminin açıklanmaması şartı ile Ellek Haber mikrofonlarına konuştu; "Adeta mahallemiz unutulmuştu. Allah razı olsun Ellek Haber yöneticilerinden yaptıkları bir haberle her taraf harakete geçti. Bu haber neticesinde çevremizdeki bazı doslarında bizimle ilgilenmeye başlaması bizi sevindirmiştir"dedi.

Öteyandan, birlikten güç doğar ilkesi ile mahalleyi bir bütün haline getirmek için bazı projelerimiz var, söylenmemek şartı ile, Ellek Haber yöneticilerine aktardım. Bu haberlerin Ellek Belediye başkanını da harekete geçirmesi bir taraftan sevindirirken diğer taraftanda gecikmeden dolayı üzmüştür dedi.

BUNDAN  ÖNCEKİ  YAYINLANAN  HABER

Pemiller mahallesine üvey evlat muamelesi mi?

14 February 2017 21:11 KategoriGüncel Haberler
Osmaniye'ye bağlı Ellek kasabasında, dönemin belediye başkanı merhum Av.İshak Yeşildemir tarfından projesi hazırlanarak uygulamaya konan ve şu an ki belediye tarafından devam eden kanalizasyon çalışmaları kasabanın bazı kısımlarını içerisine almaması tartışmalara yol açmkatadır.

Av. İshak Yeşildemir zamanında belediyeye katılan Pemiller, Ellek kasabasının bir mahallesi olarak Elleğe katılmıştır. Nüfus yönünden güçlenen Ellek kasabası daha güçlü bir hale gelmiştir.

Her Ellek kasabasına bağlı mahalleler gibi, Pemiller mahalleside Ellek belediyesinden hizmetler beklemektedir. Av. İshak Yeşildemir tarafından kanalizasyon sınırları içerisine de katılan Pemiller mahallesinin, daha sonra proje dışında bırakılması tartışmalara yol açmıştır.

Mahalle sakinleri acilen kanalizasyon projesine dahil edilmeleri gerektiğini, yoksa yaklaşan seçimlerde bizden bir şey beklemesinler dediler.

Ayrıca, daha önceden başkanın yolları parke yapma sözü var diyen vatandaşlar, bizlere şu anda üvey evlat muamelesi mi yapılıyor dediler.


Son Guncelleme: 21 Subat 2017 00:42
  • Ziyaret: 3154
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.