Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Recep Soy: Kasabamızın su sıkıntısını ortadan kaldırıyoruz

28 February 2017 21:58 Kategori Güncel Haberler
Osmaniye'ye bağlık Ellek kasabasında, geçtiğimi yıllarda sürekli gündeme gelen su sorunu bir türlü çözülmüyordu.

Ellek Belediye başkanı Recep Soy'un yoğun çalışmalarından dolayı su sorunu çözülmeye başladı. Yetersiz imkanlara rağmen yoğun bir çalışma içinde olan Belediye başkanı çözümü kuyu sondajları vurarak suyu çözmek için yoğun bir mücadelenin sonunda başarıya ulaştı.

Ellek kasabasının içme su ihtiyacını kaşrılamk için birinci kuyu sondajı sonrası, ikinci kuyu sondajı da başarı ile sonuçlandı.

Konu hakkında konuşan Belediye başkanı Recep Soy şöyle konuştu; "Beldemizin içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla başlattığımız ikinci sondaj çalışmamız da tamamlanarak suyumuzu akıttık. Emeği geçen herkese ve özellikle de bu işin uzmanı Musa Cuma kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Kasabamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyor, gösterdiğiniz sabır ve teveccühleriniz için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.


Son Guncelleme: 28 Subat 2017 21:58
  • Ziyaret: 4184
  • (Suanki Oy 3.7/5 Yildiz) Toplam Oy: 3
  • 2 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.