Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

45 Yıldır Ellek belediye'sine 1 Çivi Çakılmadı

06 December 2012 22:19 Kategori Yerel Haber

Ellekli tır Şoförü Adem Coşkun Seçimler yaklaşırken Elekli adayların öncelikle hizmetleri sorması sorgulamasını istiyor. Aday çok ama hesap soran yok diyen Coşkun belediyenin çalışmadığını düşünüyor.

Coşkun: "1968’de Mehmet Soy ile birlikte babam Mehmet Çoşkun yaptırmıştı belediye binasını o günden bu güne bir tek çivi çakılmadı. Gelen para nereye gidiyor belli değil. Gelmiyor mu geliyorsa nereye gidiyor. Aday çok ama hesap soran yok. 

Ellek’in en büyük sorunu yolları. Dağ yolu yok, tarla yolu yok, yazıya gidecek yol yok. Mahalle yolları bozuk.  Arabamızla tarlaya gidemiyoruz. Gitsek de arabalar mahvoluyor. Ahmet remzi mart Ellek yolunu genişletmişti ondan beri bir değişiklik yok.

Bir başka büyük sorunumuz da su sorunu. İçme suyu yetersiz. Bu da başkana oy vermeyenlere susuzluk olarak geri dönüyor.  Aşağısı kazanırsa yukarının suyu akmıyor, başkan yukarıdan olursa aşağıya su gelmiyor. "

Son Guncelleme: 06 Aralik 2012 22:19
  • Ziyaret: 8463
  • (Suanki Oy 4.5/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 1 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.