Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Doğan Öztürk: Böcekli ve Atalan Belediyesi İlçe olmak için Birleşiyor

12 December 2016 19:22 Kategori Düziçi Haberleri

Böcekli ve Atalan Belediyesi birleşerek Düziçi ovasında bir ilçe olmak istediklerini söyleyen Böcekli Belediye Başkanı Doğan Öztürk, Ellekhaber.com'un sorularına cevap verdi; "Çevre köylerde olmak üzere güzel bir ilçe olacağını düşünüyorum ve birleşerek var olacağımızı düşünüyorum" dedi.

Ayrıca, bölünerek yok oluruz. Yetkililer sesimizi duysun diyen Böcekli vatandaşları, belediye başkanımız yaptıkları hizmetler ile bölgemiz sanki bir ilçe gibi oldu...Dağ yolları dahi zor şartlarda atoban gibi asfalt döktü Doğan Öztürk başkanımız. Bizim neyimiz eksik? Bu kadar hizmetler görünürken acaba "İLÇE OLMAK KİMLN HAKKI"diye soruyoruz dediler.

Böcekli ve Atalan belediyesi birleşerek ilçe olmaya karar verdiklerini, daha önceden de dosya ile Ankara'ya başvurduğunu söyleyen Doğan Öztürk; " İki belediye ve diğer köylerimizle ve yapılan şu hizmetlere bir bakın ve ilçe olmak kimin hakkı diye soruyorum" dedi.


Son Guncelleme: 12 Aralik 2016 19:22
  • Ziyaret: 9417
  • (Suanki Oy 3.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 5
  • 0 1
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.