Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Elleğin değişmesini istiyoruz!

10 May 2014 00:39 Kategori Yerel Haber
NEDEN BİZİM KÖYÜMÜZ GERİ KALMIŞ BİR KASABA

''ELLEK HABER'' Ellek Beldesi merkez kahvesinde sohbet eden vatandaşların Ellek için görüşlerini Ellek habere anlattılar.

Ellek kasabası yıllardır hep aynı, değişen sadece insanlar ve bu yüzden değişmiyor kasabamız, değişmesini çok istiyoruz, yeni nesillerimiz için her şey farklı olsun dileklerini belirten vatandaş çok sitemli bir durumda olduklarını belirttiler. Ellekte eskiden insanlar daha dürüst ve çalışkandı, her durumda herkes birbirine muhtaçtı ve o yüzden hal hatır sorulurdu. köyümüz için her şey yapılırdı, ama ne yazık ki bunlar eskide kaldı ve kimse kimseye muhtaç değil sözlerini vurguladılar.

Söz alarak katılan Yahya Yıldız şunları söyledi'' Biz kasabamızın gelişmesini çok istiyoruz çünkü gelecekte ki yeni nesillerimiz için yapılan her şey onların bütün ihtiyaçlarını görmesi demektir, insanlarımızın duyarlı olmasını dost ve dürüst olmasını istiyoruz ki belediye başkanımız da elinden gelen hizmeti hak eden vatandaşa yapsın ama vatandaş dürüst olmazsa her gelen ve giden asla hizmet yapmaz, bu sözlerimizde okuyan herkesin ne olduğunu anladığını umarım sözlerini belirtti''.Yıllardır hizmet görmeyen bu kasaba artık görsün ve değişsin ki her hizmet ayağımıza gelsin diyerek sözlerine son verdiler.


Son Guncelleme: 10 Mayis 2014 00:39
  • Ziyaret: 3938
  • (Suanki Oy 3.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 2
  • 1 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.