Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

İTO Kuyumcular Komite Başkanı Hoşhanlı, Gümüş Sektörünü bir Araya Getirdi

15 January 2014 10:25 Kategori Dünya

İstanbul Ticaret Odası (İTO), salonunda, İstanbul Ticaret Odası Kuyumcular komitesinin düzenlemiş olduğu, "Gümüşçülük Sektörü Sorunları ve Cözüm Önerileri” toplantısında Gümüş sektör firmaları bir araya geldi.


İTO kuyumcular komite başkanı Erhan Hoşhanlı’nın başkanlığında toplanan gümüş firmaları toplantısında konuşan Hoşhanlı; "Devletin farkında olmadığımız pek çok destekleri var. Vergi ile ilgili, ÖTV sorunlarımız var. Sektörümüzün en önemli sorunlarından bir tanesi eğitim, usta çırak ilişkisi artık yok. Yetişen eleman yok. Dünya bu sorunu mesleki standartlarda çözüyor. Bizim de mesleki eğitime çok ciddi bir şekilde sarılmamız lazım. Mücevherat mühendisliği bu konuda rahat nefes alacak” dedi..Son Guncelleme: 15 Ocak 2014 10:25
  • Ziyaret: 2806
  • (Suanki Oy 0.0/5 Yildiz) Toplam Oy: 0
  • 0 0
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.