Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Nurettin Mart'tan İhtiyacı Olan Hastaya Yatak Yardımı

17 November 2020 23:33 Kategori Güncel Haberler

Osmaniye'ye bağlı Ellek kasabasında geçtiğimiz seçimlerde CHP'den aday olan Nurettin Mart, ihtiyaç içinde bulunan hastalara yardım etmeye devam ediyor.
Nurettin Mart, Ellek Haber' yapmış olduğu açıklamada şöyle konuştu; " Partili ya da partisiz hangi parti olursa olsun, ihtiyaç sahibi insanımıza yardım etmeye devam edeceğiz " dedi.

Öteyandan, Ellek Kasabası Aydınlar mahallesinde ikamet eden Kemal Çimen'e on beş bin Türk lirası değerindeki Elektrikli yatağı hediye ettiğini söyleyen CHP Ellek belediye başkan adayı Nurettin Mart açıklamasına şöyle devam etti; " Biz bu yatağı teslim ederken sadece insani olarak verdik. Herhangi bir oy ya da çıkar peşinde koşmadık. Hatta, Kemal Çimen amcamız geçen seçimde bize oy veren birisi değildi. Ama biz buna bakmadık, insani olarak elimizden ne geliyorsa onu yaptık ve yapmayada devam edeceğiz"dedi.

Son Guncelleme: 17 Kasim 2020 23:33
  • Ziyaret: 6133
  • (Suanki Oy 3.3/5 Yildiz) Toplam Oy: 6
  • 3 1
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.