Bulundugunuz sayfa: Ana Sayfa › Haberler

Kahraman Türk Milleti

19 July 2016 21:31 Kategori Yazarlar


Ömer Yeşildemir
omer080@gmail.com

Yüce milletimiz büyüklüğünü, cesaretini ve ferasetini 15 Temmuz’da bir kez daha gösterdi. Kendi iradesi dışında bir gücü kabul etmediğini, demokrasiden taviz vermeyeceğini, bağımsız yaşama iradesini canı pahasına malı pahasına ortaya koyarak geçmişi şanlı mücadelelerle dolu tarihine bir zafer daha eklemiştir.


Bu millete koyun dediler, makarnacı dediler, göbeğini kaşıyan adam dediler, cahil dediler, aşağıladılar, küçümsediler, hor gördüler. Bu millete uyuyorsunuz dediler.Ama;

Bu millet uyumadığını 15 Temmuz gecesinin ortasında uykusunu bölerek meydanlara koşarak göstermiştir. Söz konusu olanın vatan olunca demokrasi olunca canı pahasına malı pahasına mücadelesini ortaya koymasını bilmiştir. Tankların önünde bir an bile tereddüt etmeden yatan, namluların ucunda vurulacağını bile bile dik duran vatan evlatları bu toprakların gerçek sahibi olduklarını dosta düşmana bir kez daha göstermişlerdir.


Gözü dönmüş vatan hainlerinin bombaları, füzeleri ve silahları karşısında şehit olan polislerimize, vatandaşlarımıza, askerlerimize Allah’tan rahmet diliyor mekanlarının cennet olmasını temenni ediyorum.

Selam ve Saygılarla...

Son Guncelleme: 19 Temmuz 2016 21:31
  • Ziyaret: 4868
  • (Suanki Oy 3.8/5 Yildiz) Toplam Oy: 11
  • 0 1
  • Share on Twitter Share on facebook

YASAL UYARI: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Af Medya’ya aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu haber veya yazı sadece “http://www.ellekhaber.com” tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.


Yazarın Diğer YazılarıEllek ve İlçelik
Batının Büyük Oyunu (Parçalanmış Ortadoğu)
Terör ve Avrupa
Sevr'den Kobaniye Kürdistan
Bayrak 76 Milyonun Bayrağıdır
Kazanan Ellek Olsun
Ellekli Hemşerim "Televizyonlara Dikkat"
Elle'te Ahlaki Yozlaşma
Ellek'in geleceği gençler ve çocuklar
Ellek' li Kederde ve Sevinçte Birdir
Ellek gençliği sporculukta nerede?
Korku cumhuriyetinden demokratik cumhuriyete
Ellekli Sağlam Yol İstiyor
Ne Kadar Hoşgörülüyüz?
Ellek Belediyeciliği Gelişimin Neresinde?
Gelişimin Farklı Boyutları
Ellek'in gelişen yüzü
Eğitimin beldemize kazandırdıkları